Yorumunuzu İletin

2 + 13 =

Ahmet Güneri – 13.01.2022

Merhaba bir arkadaşım tavsiyesi ile gitmiş olduğumuz harika Doçent doktor Dilek hanım hakkında sizlere bilgi vermek isterim.Çok yakın zamanda Osmangazi Göz Hastanesinde annemin katarakt ameliyatını gerçekleştirdi. Kendisine çok ama çok teşekkür ediyoruz.Hem mesleğine olan saygısı, özgüveni , Güler yüzü , hasta ile ilgisi alakası , hem de tüm sorularınıza yanıt vermesi ile kendisini tavsiye ederim.Bundan sonra ailemizin tek göz doktoru kendisi olacaktır.İşine olan saygısı için kendilerine meslek hayatında başarılar dileriz.

Nursen Kizil – 02.03.2022

Arkadaşımın tavsiyesi ile lazer için basvurdum.Gercekten çok ilgili ve tüm sorularınıza yanıt veriliyor.Aklımdakki tüm endişe ve korkulari yok ettiler.Operasyon öncesi korku,endişe olmadan heyecanlı bir süreçti.Operasyon sırasında çalışanlar şakalaşarak güzel bir ortam oluşmasini sağladi başta ve ben gerildiğim zaman elimi tutmalarini rica ettigimde beni kırmadılar ve destek oldular.Ayni şekilde doktorumda sıkça konuşarak gerilmemi engelledi.Operasyon sonrasinda ağrim ve acım hiç olmadi.Doktorumun dediklerini yaptığim için videolarda anlatılar herhangi bir sorunla veya acı yaşamadim.Gerçekten Doktorum ve tum çalışanlara tesekkür ederim.Net bir goruslee harika anlar yaşiyacagim artik Yağmur

Nurdem Kaşıkçıoğlu – 02.03.2022

Çocuk muayenesi icin gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Telefonla randevu alırken sormanız durumunda karşınıza çıkabilecek ucretlerle ilgili detaylı bilgilendirme yapiyorlar. Aritmi hastanesinin 1.katında solda yer alıyor. Kayıttan sonra yapılan ölçümde çocuklara gerekli ilgiyi sağlıyorlar. Ayrıca doktorun asistanı yonlendirmenizi yaparken sıcakkanlı ve ilgili davranıyor. Dr.Abdullah Bey muayene sırasında bilgi vermek acısından önerebileceğim bir doktor. Sağlığın ciddi bir iş olduğu özel hastanenin ticarethane olarak kullanilmadigi gelen kisilerin müşteri değil “hasta” olarak goz önüne alındığı bir hastahane.

Celal Şen – 21.03.2022

Göze dair herhangi bir problem için gönül rahatlığıyla gidilebilecek, işinde uzman ve işini seven çalışanları bünyesinde barındıran bir göz hastanesi.. Şubat ayında astigmat problemim için lazer operasyonu geçirdim, son derece memnun kaldım. Başta doktorum Bülent Köse olmak üzere emeği geçen tüm çalışanlara ve kuruma çok teşekkür ederim.

Suleyman Suvari20.06.2022

15 YILI AŞKINDIR GÖZLÜKLERLE YAŞAM SÜRERKEN SAYIN OPR.DR.DİLEK YAŞA BENİ TAMAMEN HAYATA DÖNDÜRDÜ.YAPILACAK İŞLEMLER HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VERMESİ İLE BÜTÜN HEYECANIM GİTTİ GÖNÜL RAHATLIĞI İLE GÖZLÜKSÜZ HAYAT İÇİN TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ BİR YER OSMANGAZİ BURSA GÖZ HASTANESİ . HAYATIM DEĞİŞTİ DİYEBİLİRİM.SAMİMİ VE GÜLER YÜZLÜ TAVIRLARI KONTROLLERDE DE DEVAM EDEN SAYGIDEĞER DOKTORUMA ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.ALLAH RAZI OLSUN.

Cansel Özgür20.06.2022

Daha önce Osmangazi göz merkezine muayene amaçlı sık sık geliyordum. Öncesinde göz numaralarımın ilerlemesi devam ettiği için doktorum ameliyat önermemişti. Numaralarım sabitlendikten sonra artık ameliyat olma kararı aldım. -4.75 miyop göz rahatsızlığım vardı. Kampanya olduğunu duyunca daha fazla ertelemek istemedim ve muayene için doktor Mehmet Sait hocama geldim. Smile yöntemiyle lazer olabileceğimi gözlerimin uygun olduğunu söyledi. Kampanya dolayısıyla fiyatlar da çok uygun olunca hemen karar verdim. Muayene ameliyat günü ve sonrasındaki kontrolüm olmak üzere hastaneye girdiğim andan itibaren ilgi ve alaka çok iyiydi. Tüm personel süreçte çok yardımcı oldular. Ameliyatım çok rahat acısız ve ağrısız 10 dk içinde bitti. Ameliyat sonrası birkaç saat yanma batmam oldu ama bugün 1. Gün kontrolüme gelirken hiçbir sıkıntım yoktu ve net görüş başladı. Başta doktorum Mehmet Sait günerigök ve tüm Osmangazi göz ekibince teşekkür ediyorum.

Gülsüm nazli Yuce – 30.04.2022

Merhabalar ben marfan sendromu hastasıyım 20 yıl evvel değişen göz merceğinden biri çatlamış görmem yok denecek kadar azdı tavsiye üzerine Osmangazi aritmi hastanesi Op.Dr Bülent Köse hocamıza geldim riskli bir ameliyatın ardından bugün %70 görmeye başladım süreç devam ediyor hocamızın ve hastanenin yakın ilgisinden çok memnun kaldım Allah hepsinden razı olsun Bülent Hocam eline emeğine sağlık teşekkürler Osmangazi.

Sıla Bilgin – 02.05.2022

Dün Doc.Dr. Dilek hanım Smile Lazer operasyonumu gerçekleştirdi. Şu an ilk kontrolümden dönüyorum ve hiç sorun yaşamadım. Günlük hayatıma adapte olmuş durumdayım. Kontroller tetkikler yapılırken herkes çok güler yüzlüydü karşılama ve destek çok iyi geldi. Sosyal medya kampanyası vasıtasıyla 9.700 tl ödeme yaptım. Çok memnunum herkese tavsiye ederim. Dilek hocamın becerisi hekimliğiyle içiniz rahat olsun güvenin.

İdris Paker – 02.03.2022

4 Ocak 2022 tarihinde Osmangazi GÖZ de Doktor Bülent KÖSE tarafından katarakt ameliyatım yapıldı. Çok kısa sürede GÖZ sağlığıma kavuştum.Hiç bir sıkıntım olmadı. Çok memnun kaldım. Başta DR.BÜLENT bey olmak üzere tüm ameliyat ekibine teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.

Ayşe Yıldırım – 02.03.2022

Uzun zamandır böyle donanımlı bir göz hastanesi ile karşılasmamıştım. Sosyal medya sayesinde tanışma fırsatım oldu. Hastane kadrosu gerek Hekimler Sağlık personelleri hepsi çok ilgiliydi. Hasta ve hekim diyologları gayet anlaşılır dilde ve teşhis odaklıydı. Ailecek çok memnun kaldık. Bizi böyle bir hastaneyle tanıştırdığınız için teşekkür ederiz.

Nazif Çakır – 01.06.2022

Merhaba internette osmangazi göz hastanesinin kampanyasına denk geldim.hastaneye gittim ve 10 senedir kullanmıs oldugum gözlüklerim ile dilek hocanın sayesinde veda ettim:) Kendisine çok ama çok teşekkür ediyoruz.Hem mesleğine olan saygısı, özgüveni , Güler yüzü , hasta ile ilgisi alakası , hem de tüm sorularınıza yanıt vermesi ile kendisini tavsiye ederim.Bundan sonra ailemizin tek göz doktoru kendisi olacaktır.artık gözlüksüzzz hayata merhaba

murat nergiz – 02.04.2022

Eşime ,11 nisan pazartesi günü dilek yaşa tarafından prk operasyonu yapıldı. Bu operasyonun biraz ağrılı olabileceği eşime bildirildi ama beklenildiği gibi ağrılı bir durum pek yaşanmadı. 1 hafta geçti şu an ağrı ve göz yaşarması pek yok. Görme durumu iyi ama bir kaç aya çok daha iyi olacağı belirtiliyor. Dilek hanım gerçekten alanında uzman ve insana en doğru ,en mantıklı olanı açıklayıp kişinin seçmesine yardımcı oluyor. 3 lazer operasyonu var arkadaşlar. Üçü de euro üzerinden fiyatlanıyor. Üçünün de farklı durumlara hitap ettiğini söyleyebiliriz. İlerleyen zamanda görme durumu ile ilgili net yorumu da buraya eklerim….

Sevil Arslan – 02.06.2022

22 yıldır kullandığım gözlük ve lensleri artık sonlandırmanın vakti gelmişti.Sosyal medyada yaptığım araştırmalarda en iyi doktor ve en iyi cihazların olduğu hastanenin Osmangazi göz hastanesi olduğunu öğrendim. Vakit kaybetmeden başvuru yaptım. Kontrollerim ve doktor görüşmelerim bir gün içerisinde yapıldı. Bana uygun olan lazer tipi operasyonu için gün verildi.bu işlemlerimin hepsi bir gün içerisinde gerçekleşti.
Operasyonum 15 dk içinde ağrısız acısız sohbet eşliğinde gerçekleşti.Aynı gün taburcu oldum. Bugünkü kontrollerde herşeyin yolunda olduğunu öğrendim. Bu operasyonu gerçekleştiren Doktorum İlker İncebıyık ve hastaneye teşekkürlerimi sunuyorum.

Metin Kaya – 08.03.2022

Doktorum Bülent KOSE sayesinde yıllardır kullandığım gözlük numaralarının hatalı olduğunu öğrendim ve baş ağrılarımin çözümünü buldum. her gittiğimde güler yüzlü yaklaşımı ve içimi rahatlatan anlatımı için çok teşekkür ederim.

Mehmet Yılmaz – 13.01.2022

40 YILI AŞKINDIR KALIN GÖZLÜKLERLE YAŞAM SÜRERKEN SAYIN OPR.DR.BÜLENT KÖSE BEYLE TANIŞTIK.YAPILACAK İŞLEMLER HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VERDİ SEVECEN YAKLAŞIMI BİLGİ AKTARIMI GÜVEN VERDİ HER İKİ GÖZÜMDEN DE KATARAK VE AKILLI LENS OPERASYONLARI SONUCU GÖZLÜKLERDEN KURTULDUM HAYATIM DEĞİŞTİ DİYEBİLİRİM.SAMİMİ VE GÜLER YÜZLÜ TAVIRLARI KONTROLLERDE DE DEVAM EDEN SAYGIDEĞER DOKTORUMA ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.ALLAH RAZI OLSUN.

Bünyamin Taş – 13.06.2022

Arkadaşımın tavsiyesi sonucu Osmangazi Göz Hastanesi’ne başvuru yaptım Kendisi de 2 hafta önce smile göz operasyonu olmuştu Ben de 5 yıldan beri Kullanmış olduğum kalın gözlüklerimi artık hayatımdan çıkarmak istiyordum arkadaşımın operasyonundan sonra tamamen gözlükleri hayatından çıkartması beni de bu operasyon yaptırmaya açıkçası teşvik etti Önemli olan doktorun iyi olması ve hastanedeki operasyon için kullanılan cihazlar yeterli kapasitede olmasıydı araştırmalarımda da son teknolojik cihazların burada olduğunu öğrendim ve operasyonum gerçekleşti şu an üzerinden 2 hafta geçti ve artık gözlük hayatından tamamen çıktı Bunun için öncelikle Doktorum Dilek Hocama ve daha sonra Osmangazi Göz Hastanesi çalışanlarına çok ama çok teşekkür ederim

Hatice Atalay – 24.11.2021

Bursa da Gittiğim en iyi hastane diyebilirim inanılmaz özel bir ilgi var fiyatlar çok makul, doktorları çok kaliteli, hemşireler işlemleriniz boyunca size eşlik ediyor. Hastaya Müşteri gibi yaklaşmıyorlar , gerçekten sağlığınızla ilgilenildigini hissediyorsunuz 💯 tavsiye ederim 👍🏻

Rukiye ÇOR – 11.07.2022

Bugün lazer operasyonumun 10.gunu çok şükür dünya ya penceresiz bakmanın mutluluğu içindeyim.yillardir isteyip de korkudan yaptıramadığım operasyonu sonun da Bülent Köse hocam sayesinde yaptırdım.kendisinin verdiği güven, samimi ve içten davranışıyla korkumu yenmeme sebep oldu.kendisine herşey için çok ama çok teşekkür ederim.ellerine yüreğine sağlık Bülent hocam.sayeniz de yeniden doğmuş gibi oldum.kucuk yaştan beri gözlük kullanan biri olarak sanki bir daha gözlüksüz göremem gibi geliyordu.Ama öyle değilmis.cok şükür bin şükür çok net ve güzel görüyorum.gozluksuz karşıdan karşıya geçmek,iki kişi yi birbirinden ayırt edebilmek hem de gözlüksuz inanılmaz bir duygu.yasamayan bu basit görünen şeylerin değerini bilemez.Allah iyi ki sizi karşımıza çıkarmış hocam.sagolun var olun hocam tekrar dan herşey için çok teşekkürler.

aslı Kaleoğlu – 22.09.2022

Lazer tedavisi yaptirmak için geldik, çok memnun kaldık sonuç mükemmel, o yüzden yakinlarimiza da tavsiye ettik onlarda şimdi olacak, ayrıca hasta bilgilendirme için Seda Şeker hanıma çok teşekkür ederiz, çok güler yüzlü ve anlatımı mükemmel,

gökhan çetin – 08.03.2022

Tecrübesiyle gözümüze ışık olan, bilgeliğiyle de ruhumuzu nurlandıran, ses tonuyla, hareketleriyle insana enerji veren hiç umudumuz yokken anneciğimin gözlerini aydınlatan DR. MEHMET SAİT GÜNERİGÖK iyi ki varsın ekibiniz ve size çok teşekkür ederiz. Bütün göz rahatsızlığı olanlara tavsiyemdir Osmangazi Göz muhteşem bir hastane…

betül arabacıoğlu – 15.07.2022

11 yıldır kullandığım gözlüklerime Osmangazi Göz hastanesinde veda ettim. Benim Osmangazi Göz hastanesini tercih sebebim cihazların son teknolojiye uygun olması ve operasyon yapacak doktorların deneyimli olması oldu. Doktorum Dilek Yaşa ve benimle ilgilenen bilgi veren tüm osmangazi göz çalışanlarına teşekkür ederim.

Serhat Seferi – 17.08.2022

Gerçekten gözlük olmadan çevreyi yazıları net görebilmek harika bir duygu bunun için kontroller boyunca benimle ilgilenen hastane personeline ve doktorum opdr mehmet sait günerigök beye çok teşekkür ederim 😊

resul sedir – 24.07.2022

12 senedir lens ve gözlük kullanımımdan sonra OSMANGAZİ GÖZ’le gözlerime yeniden kavuştum.Tüm hastane personelinin ilgisi alakası çok hoşuma gitti herkese çok teşekkür ederim.en büyük teşekkür DOÇ.DK DİLEK YAŞA hocama çok iyi bi doktor ve işini gerçekten iyi yapıyo herşey için teşekkür ederim 🙏🙏🙏

Orhan Akyürek – 08.03.2022

İlk önce anneme lazer müdahalesi sonrasında da yengeme de katarakt ameliyatı yapan sevgili hocamız İlker İncebıyık’a teşekkürlerimizi iletiriz. İlgisi alakası ve tedavi sonrası da bire bir iletişimi ile bizlere çok yardımcı olsun. Teşekkürler İLKER İNCEBIYIK

yakup biçici – 21.12.2021

avantajlarını bildiğimden smile lazer ameliyatı için araştırma yaparken babamın doktor arkadaşının tavsiyesi üzerine osmangazi göze geldim. doktor bülent köse’ye ameliyat oldum. muayneden ameliyatın son aşamasına kadar çok konforlu geçti. ayrıca bu ameliyat ile katarakt riskimi de ortadan kaldırdığımı öğrendim. miyopumda astiğmatım da sıfır numara oldu. glokom diye bişeyin varlığını bilmiyordum, göz tansiyonumda da yükselme vardı. o konu da çözülmüş oldu. emeğin geçen herkese teşekkür ediyorum.

Özgür Şaylıman – 18.12.2021

67 yaşındaki annem gazetedeki başlıkları dahi okuyamıyordu. Uzun araştırmalarım sonucunda Osmangazi Göz Hastahanesi’nden Doçent Dilek Yaşa’ya akıllı mercek opersyonu olduk. 1 ayı dolmadan yorum yapmak istemedim, 1 ay sonucundan göz numaraları sıfır oldu. Şimdi gözlüksüz herşeyi okuyabiliyor, akıllı telefon bile kullanıyor. Kendisi mutlaka teşekkürlerini iletmemi istedi, bende bu yorumu yazıyorum. Osmangazi Göz’e çok teşekkürler.

Simge Bozkuş – 08.03.2022

2020 yılında Mehmet Sait hocama muayene oldum sol gözümde arpacikla beraber şalazyon şikayetim vardi.ameliyat olmadan damla tedavisi ile tedavi oldum . doktor beye sakinliginden ve ilgisinden dolayı sonsuz teşekkürler. 2 3 ay sonra kirpik dibi iltihabım için Dr. İlker beye muayene oldum ilgisi ve verdiği güvenle hastaneden çok memnun ayrıldım Sizlerde gözünüz kapalı Osmangazi gözü ve doktorlarını tercih edebilirsiniz .

Zafer TURUNÇ – 06.04.2020

Osmangazigöz Aritmi hastanesinin içinde Ankara yolu üzerinde , muayene ve ameliyat süreci boyunca oldukça ilgili ve alakadar davrandılar. Kimsenin tavsiyesi ile gitmemiştik fakat aldığım bilgi ve orda görüştürüldüğümüz diğer hastalar beni tatmin etti. İhtiyacı olup kararsız kalanlar için bence denemeliler.

Zuhuri akyol – 14.02.2021

Doktorum Sn Mehmet Sait Günerigök , her konuda yardimci olan bir insandir . Kendisine her muayeneye gittigimde cok ilgilendigini soyleyeyim, Size gereksiz masraf cikarmamaya özen gösterir. Hem mesleki hem de insani olarak kesinlikle tavsiye ederim. Allah ondan razi olsun

0
Would love your thoughts, please comment.x